Ulus Klima Arıza Servisi

İstanbul bölgelerinde güvenilir bir klima teknik ve arıza servisi arıyorsanız bize ulaşmanız için  Servis kayıt telefonlarımız 0546 238 72 25 & 0212 254 04 44 Numaralı telefonlarımızı aramanız ve servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır. Klima servisi konusunda uzman bir teknisyen arıyorsanız tam yerindesiniz demektir. Firmamız her bir çalışanını özenle seçim özel bir eğitimden geçirerek siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için elimizden geleni yapmaktayız. Sizlerinde bizlere güvenmeniz ve bizden servis hizmeti almanız yeterli olacaktır. Ortaköy klima servisi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ve sizler için en kaliteli ve güvenilir klima servis hizmetini sunmak adına istanbul genelinde web sitemiz üzerinden bölgesel olarak gezici servis ağımızla en hızlı ve kaliteli klima teknik servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Klima servisi olarak bir parça ve işçilik olmak üzere garanti vermekte olan servisimiz her zaman sorunlu klimalarınızdaki geçiçi arızalardada bizden teknik destek alabilirsiniz müşteri danışmanlarımız sizlere gereken bilgiyi severek izah edecektir ve bu durumdan mutlu olacaktır. Bizlerin tek ama tek amacı öncelikle müşteri memnuniyetidir.

Ulus Klima Bakım Servisi

Klima bakım servisimiz klimalarınızın yıllık veya (6)Aylık peridyodik temizliklerinizi itinalı bir şekilde klima ilaçlarımızla yapmış olduğumuz klima bakım işlemlerimiz sizlerin sağlığını korumak ve hiç bir şekilde klimanızın bakımı yapılmadıysa kullanmanızı tafsiye etmemekteyiz. Bizler bu sektörde 10. Yılımızı kutlar ve her zaman klima bakım hizmetlerimiz sonrasında arkamızda mutlu bir müşteri bırakmaktır tek amacımız. Her zaman kaliteli ve güvenilir klima servisi olma yolunda ilerleyen ve sektörün öncü bir firması olma yolunda tüm eforunu harcayan bir firma olarak tüm çalışanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Ulus Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz klimalarınızda olası bir teknik arıza olması durumunda anında size hizmet sunabilmek adına gezici servis araçlarımızla en hızlı ve ivedik bir şekilde sizin bu canını sıkan klima teknik konularından kurtarmak için sizlerin takdirini toplamak ve elinden gelenin en iyisini yapmak için tüm personellerimiz en hızlı şekilde bırakmış olduğunuz klima teknik arıza servis kayıt doğrultusunda ortak klima teknik hizmetlerimiz gün içinde en hızlı ve ivedik olmak üzere siz değerli müşterilerimizi gelmeden yarım saat önceden bilgilendirerek randevu saatleri içerisinde işlemlerimizi yapmaktayız.

Ulus Klima Montaj Servisi

Ulus Klima Tamir Servisi

Ulus Klima Onarım Servisi

Ulus Klima Satış Servisi

Ulus Klima Söküm Servisi

Ulus Klima Gaz Şarzı Servisi

Ulus Klima Servis Numarası

Ulus KLİMA SERVİSİ İLETİŞİM NUMARALARI

0212 254 0 444 | 0212 235 51 18

0546 238 72 25 | 0541 825 05 52

Ulus Arçelik Klima Servisi
Ulus Arçelik Klima Servisi